Ev ve iş yerinizi ilaçlatırken bizimle çalışmanız için başlıca sebepler. Devamı..

Haşere, pek çok hayvan ve insan hastalığının nedeni, böcekler ve kemirgenler tarafından taşınan mikroorganizmalardır. Devamı..

Elmalı Mah. 7 Sok. Aklar işh. No: 2 Kat:2 Daire: 26/206 Muratpaşa-Antalya
Devamı..

Degerli Müşterilerimiz

Yaşam alanlarınızda Haşere ve Kemirgen uygulaması yaptıracağınız,Sözleşme ile Periyodik hizmet alacağınız,Firma Denetimlerinizde Çözüm ortağınız olacak Haşere İlaçlama ve Kontrol Hizmetleri Firmasının T.C SAĞLIK BAKANLIĞI’NDAN Çalışma Ruhsatı olmasına, tarafınıza sunulacak belge fotokopilerinin güncel olmasına özen gösteriniz. Ruhsat bilgilerinin güncelliğini ve firma halen yetkili firma olup olmadını; T.C. ANTALYA VALİLİĞİ HALK SAĞLIĞI MÜDÜRLÜĞÜ’nün BELGE NO:139 0 242 237 03 90-2046(Dahili) numaralı telefondan rahatlıkla öğrenebilirsiniz. TÜRK STANDARDLARI ENSTİTÜSÜ-HİZMET YETERLİLİK BELGESİ BELGE NO:07-HYB-1590 T.C Sağlık Bakanlığı Türkiye Hudut ve Sahiller Sağlık Genel Müdürlüğü, Belge No: 2015/44 T.C Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Antalya Zirai Karantina Müdürlüğü Zirai Fümigasyon Ruhsatı Belge No: 2015/2 1.TS 8358 (13.03.2013) İŞ YERLERİ-EV, İŞ YERİ VE YERLEŞİM ALANLARINDAKİ ZARARLILAR (HAŞERELER) İLE MÜCADELE HİZMETLERİ-GENEL KURALLAR STANDARDINA UYGUN HİZMET VEREN İŞ YERİ Şirketimizin MERVE ÇETİN- SUM İLAÇLAMA ve FUMİGASYON DEZENFEKSİYON HİZMETLERİ Ticari ünvanı ile sorgulayabilirsiniz. Saygılarımla…..

İlaçlama Nedir?

  • İlaçlama yaşadığımız alanlarda ve/veya iş ortamımızda belirli bir zararlı haşereye karşı yapılan insan ve diğer evcil hayvanlara zarar vermeyen ilaçlama yöntemidir. Haşerelerin uzaklaştırılması ve zarar vermemesi için alınan önlemlerin tümüne verilen addır. Haşerelerle mücadele kısmında karşımıza çıkan en önemli sorulardan bir diğeri “İlaçlama neden ve niçin gereklidir” sorusudur. İlk olarak ilaçlama günümüzde kanunlarla sabitlenmiş belirli zaman aralıklarında tekrarlanır. Özellikle yaşamsal alanlarında ilaçlanmaması çeşitli hastalıkları beraberinde getirir. Bu hastalıklar bazen çok büyük sorunlara açarlar. Örneğin kemirgenlerin taşıdığı ve ölümle sonuçlanabilecek olan virüsler insan sağlığını çok ciddi bir şekilde tehdit etme... devamı

Haşere Nedir?

Haşere, pek çok hayvan ve insan hastalığının nedeni, böcekler ve kemirgenler tarafından taşınan mikroorganizmalardır.

İletişim Bilgilerimiz

Telefon:0 (242) 247 5 247
Email: info@sumilaclama.com
Website: www.sumilaclama.com