SUM | Haşere İlaçlama | Fumigasyon | Dezenfeksiyon | Bahçe İlaçlama | Yabani Ot'la Mücadele

Elmalı Mah. 7 Sok. Aklar işh.

No: 2 Kat:2 Daire: 26/206 Muratpaşa

7 / 24

Hizmet

Hizmetlerimiz

Haşere İlaçlama (Zehirleme)

Çalışmalarımız da ilk önce yerinde haşere ve kemirgen sorunu oluşmadan; önleyici ve koruyucu çalışmaları hizmet talebi doğrultusunda yapılması gerekliliğini bizden hizmet almak isteyen müşterilerimize bu konuda eğitim veriyoruz.

Uygulama yapılacak işyerinde gerekli ön inceleme ve araştırmamızı yapıp haşere, kemirgen ve mikrobilojik olarak işyerinin kısa bir fiziki değerlendirmesini yapmaktayız. Görülen eksiklikleri tespiti belirliyoruz. Eksikliklerin tamamlanmasını sağlıyoruz.

Tamamlanan eksikliklerin ardında ilaçlama (zehirleme) uygulamasını en uygun şekilde, bulunduğu ortama herhangi bir zarar vermeden sadece hedef olan zararlı haşere, kemirgen ve mikrobiyolojik canlıların yok edilmesi veya kontrol altına alınmasını sağlıyoruz.

İlaçlama öncesi ve sonrasına dair işyerinde çalışan bütün personeline gereken eğitim ve bilgilendirmeleri yapmaktayız. Karşılaşılacak bütün sorunlara karşı bizleri aramalarını bildiriyor ve telefon numaralarımızı bırakıyoruz.

İlaçlamalarımızı zamanında gerekli ekipman ile en uygun Pestis (zehir) ile uygun doz ile çözümünü gerçekleştiriyoruz. Uygulama yapıldığına dair gerekli formlarımızı tanzim edip dijital ortamda elektronik posta yoluyla işyerine gönderilmektedir.

Avm-Mağaza İlaçlama

Gün içinde binlerce kişiye ev sahipliği yapan ve ticaretin en işlek olduğu mekânlardır alışveriş merkezleri. Giyimden gıdaya pek çok sektörün bu büyük buluşma yerinde elbette insanları en çok rahatsız edecek unsur böceklerdir. Aranan elbise bulunduğunda, hoş kokulu bir kahve molasında yahut evimizde görmek istediğimiz televizyonun karşısındayken karşılaşılan bir haşere bütün keyfimizi kaçırabilir. Haşerelere karşı alacağınız küçük bir önlem müşterilerinizin gözündeki itibarınızı büyük ölçüde artıracaktır.

Bahçe İlaçlama

Antalya Türkiye nin tarım alanında en gelişmiş illerinden birisi olarak yerini almıştır. Tarım alanında yaşanan gelişmelere ve yeniliklere en çabuk adapte olan il Antalya`dır.

En yeni ilaçlar ilk olarak Antalya`da denenmekte ve kullanıma geçmektedir. Ancak bu kadar ilaç kullanımından dolayı sıkıntılarda yaşanmaktadır. Haşere ve böceklerle mücadele edelim derken doğaya ve bitkilere aşırı ve bilinçsiz zirai ilaç kullanımı ile çok büyük zarar vermekteyiz. Ayrıca zirai ilaçların yanlış kullanımından doğan sebze ve meyvelerdeki ilaç kalıntıları yüzünden ihraç gönderdiğimiz birçok ürünümüz geri iade edilmekte ve çok büyük zararlara neden olmaktadır.Sum İlaçlama & Fumigasyon & Dezenfeksiyon Hizmetleri firması olarak bizler ziraat mühendisleri ile yaptığımız görüşmelerde daha çok zirai ürün yerine bitkisel çevre sağlığı ürünleri kullanılması konusunda anlaşıyoruz.

Bina ve Site İlaçlama

Böcekler kemirgenler apartman ve site hayatında yerleşmelerle istilalar oluşturmaktadır. Ev ve apartman ilaçlamada en önemli zararlılar haşere ve kemirgenlerdir. Haşere ve kemirgenler ev ve apartman hayatında olumsuz etkilerde bulunurlar. İlaçlama firmamız site yönetimlerine apartmanlara büyük bloklara iş hanlarına büyük lokasyonlu firmalara indirimler uygulamaktadır

Cafe - Pastane İlaçlama

Yazın serin bir şeyler içerek ferahlamak isteyen insanların uğrak yerleridir pastaneler. Müşterinize sunduğunuz içeceklerin içerisinden çıkacak herhangi bir böcek, müşterilerinizi rahatsız edeceği gibi, işletmeniz için de çok kötü bir imaj çizecektir. Pastanelerinizi profesyonel ekiplerimiz ile ilaçlayarak tüm zararlılardan kurtarıyoruz. Böylelikle siz müşterilerinize değişik tatlar sunarken, bizlerde onların kötü sürprizlerle karşılaşmamaları için titizlikle çalışıyoruz.

Ev - Villa İlaçlama

Eviniz ve villanız sizi yansıtır. Duvar renginden, mobilyalara, perdelerden halıya kadar pek çok ayrıntıda, renklerde siz varsınızdır. Peki davetsiz misafirler? Masaların, dolapların altından sizi izleyen, duvarınızda yürüyen, yatağınızı kemiren, yiyeceklerinize ortak olan bu küçük canlıları evinizin bir parçası olarak görmek istemiyorsanız bizi arayın. Eviniz size kalsın.

Fırın İlaçlama

Özellikle sıcak mekanlarda hızlı üreme imkanı bulan çeşitli böcekler tüketicinin sağlığını tehlikeye soktuğu gibi üreticileri de büyük zarara uğratmaktadır. Belediyelerin yaptığı kontrollerden iyi puan almak ve müşterilerinizin güvenini kalıcı kılmak istiyorsanız iş yerinizi düzenli olarak ilaçlatarak hijyenik bir ortam oluşturmalısınız.

Okul İlaçlama

Temiz bir ortam başarıda oldukça etkilidir. Okulların özellikle kalorifer dairesinde üreyen ve dört bir yana dağılan haşereler, fareler, öğretmen ve öğrencileriniz arasında tedirginliğe, dikkat dağınıklığına yol açabilir; hatta okul kantininden yiyeceklere uzanan yolda ciddi sağlık sorunlarına neden olabilir. Buna karşın alacağınız ekonomik ve kısa bir önlem okulunuzun prestijine büyük katkı sağlayacaktır.

Gemi İlaçlama

Uluslararası seyahat ve ticaret sebebiyle ülkemize giriş çıkış yapan kara, hava ve deniz araçlarıyla, bu araçlardaki yolcu eşyası, yük, konteynır, mallar, posta paketleri ve uluslararası giriş noktalarında, halk sağlığı riski oluşturan zararlılara karşı biyosidal ürün kullanarak mücadele işlemleri SAĞLIK BAKANLIĞI yönetmelik ve yönergeleri doğrultusunda yapılmaktadır.

Hastane ve Poliklinik İlaçlama

İnsanların sağlık aradığı yerde mikrop taşıyıcısı haşerelerin işi olur mu? Tabii olur. Küçücük bölgelerden geçerek hızla çoğalan ve bir virüs gibi yayılan haşereler hem sağlığı tehdit etmekte hem de insanların hastanenize olan güvenini sarsmaktadır. Bu güveni korumak istiyorsanız bize güvenin! İşimize olan inancımız ve disiplinli çalışmamızla hastaneniz kısa sürede eski sağlığına kavuşacaktır.

Market İlaçlama

Marketler insanların günlük hayatlarında sık sık gittikleri yerlerin başında gelmektedir. Binlerce insan marketlere gelerek yiyecek, içecek başta olmak üzere temel ihtiyaçlarını karşılamaktadırlar. Bu tarz, insanların yoğun bir şekilde bulundukları, yerlerde ortaya çıkabilecek herhangi bir sağlıksız durumdan birçok insan olumsuz etkilenecektir. Bu gibi istenmeyen durumlarla karşılaşmamak için ilaçlama işlerinizi işinin ehli olan firmamıza yaptırabilirsiniz. Size bir telefon kadar yakınız.

Otel ve Tatil Köyü İlaçlama

Otelinize misafirleriniz olarak gelen müşterilerinize iyi hizmetin yanında ayrıca güzel ve temiz bir ortam sunarak onların tekrardan sizi tercih etmelerini sağlayabilirsiniz. Firmamız böcek ilaçlama hizmeti ile otelinizde oluşabilecek istenmeyen durumları etkili bir şekilde çözmektedir. Otelinizi baştan aşağıya kadar dezenfekte ederek her türlü haşereden arındırıyoruz. Otel odaları sinek ilaçlama, lobi sivrisinek ilaçlama, bahçe böcek ilaçlama vb. hizmetlerimiz ile 7 / 24 hizmetinizdeyiz.

Restaurant İlaçlama

Müşterileriniz için leziz yemekler pişirdiğiniz mutfaklarınızda istenmeyen durumlarla karşılaşmamak için, mutfaklarınızı düzenli olarak ilaçlatmanız da fayda vardır. Firmamız böcek ilaçlama işinde sektörünün lideri konumundadır.Haşere ilaçlama işinde uzman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Sağlık bakanlığından ve gerekli mercilerden tüm iş yapabilir belgelerine sahibiz. Restaurantlarınızın ilaçlama işlerini uygun fiyatlardan bize yaptırabilirsiniz.

Yurt İlaçlama

Gençlerimizin eğitim hayatlarına sağlıklı bir şekilde devam etmelerine yardımcı olmak için onlara sağlıklı barınma imkanları sunmalıyız. Yurtların temiz ve yaşanılabilir ortamlar olması için böceklerden, haşerelerden, kemirgenlerden ve her türlü zararlılardan arındırılmış olması gerekmektedir. Tüm Semtlere ilaçlama hizmetimiz vardır.

Yuva İlaçlama

Yuvadaki çocukların oyuncaklarıyla oynadıkları sırada etraflarında böceklerin olması hiç de hoş bir görüntü oluşturmaz. Her şeyin ötesinde bu durum sağlık açısından da çok sakıncalı olur. Personelimiz konusunda eğitimlidir ve işini titizlikle eksiksiz yapmaktadır. Sizlere sadece bir telefon uzaklıktayız. Bizi arayın ve böceklerle ilgili tüm sorunlarınızı anında çözelim.

0(242) 330 32 00 7/24 alanında uzman ekibimiz sizden gelecek soruları yanıtlamaya hazırdır.

Bize Ulaşın
Open chat
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz