SUM | Haşere İlaçlama | Fumigasyon | Dezenfeksiyon | Bahçe İlaçlama | Yabani Ot'la Mücadele

Haşim İşcan mahallesi Arık caddesi no:34 A,B

PK:07100 Muratpaşa Antalya

7 / 24

Hizmet

Biz Kimiz?

Sum İlaçlama

Sum Haşere İlaçlama Dezenfektan ve Fumigasyon Sanayii ve Ticaret Anonim Şirketimiz hizmetlerine 2013 yılında şahıs şirketi olarak kurulduktan sonra misyon ve vizyonlarımız gereği 2017 yılından itibaren Anonim Şirketi yönetim şekline geçerek; milletine ve devletine devamlılık arz eden kaliteli hizmet anlayışına sahip, Misyon ve Vizyon sahibi istikrarlı bir büyüme ile kendisine bir hedef seçmiştir.

Çalışmalarımızla fark yaratıyoruz!

Önce sizi dinliyor, isteğiniz doğrultusunda ihtiyacınız olan doğru çözümü uygun fiyatımızla sunuyoruz. Zamanınızın değerli olduğunun farkındayız ve söz verdiğimiz zamanda işimize başlıyor, çalışmamız için gerekli ekipmanı sürekli yanımızda taşıyarak gereksiz zaman kayıplarını önlüyoruz. İşleri büyük-küçük ayırt etmeden güler yüzle yapıyoruz. Yaptığımız işlerin arkasında duruyor, ilaçlama sonrası sorularınızı yanıtlıyor, gerektiğinde müdahale ederek mağdur olmanızı önlüyoruz, sorunu çözülmüş mutlu müşteriler olmanız için çalışıyoruz. Biliyoruz ki hakkıyla yapılan iş sonucu memnun müşterilerimizin bizi tavsiye etmesini sağlamaktır.

Misyonumuz:

Biz insanların her zaman temiz bir ortamda yaşamaya hakkı olduğuna inanıyoruz. Sum Haşere İlaçlama Dezenfektan ve Fumigasyon Sanayi̇ ve Ticaret Anonim Şirketi ailesi ile tedarikçilerimiz ve iş ortaklarımız hep birlikte bunu sağlamak için canla başla azim ile durmaksızın çalışmaktayız.

Haşere ve kemirgen mücadelesi ile dünyamızı biyolojik olarak saran ve ülke ekonomilerini sarsan mikro canlılarla, insan sağlığına yan etkisi bulunmayan yöntem ve teknolojileri her daim uygulamalarımızda kullanarak sevdiklerimizin bulunduğu yaşam alanlarında huzur içinde sağlık ile yaşamalarını temin etmektir.

Vizyonumuz: Gelecekteki hedefimiz nedir?

Sum Haşere İlaçlama Dezenfektan ve Fumigasyon Sanayi̇ ve Ticaret Anonim Şirketi ailesi çalışanları olarak; Dünyayı devamlı olarak takip ederek alanı konusunda daima yenilikçi, akılcı, ilkeli ve sorumlu yaklaşımlarımızla bölgemizde lider en ekonomik ilaçlama ve dezenfeksiyon şirketi olarak hizmet sunmak ve vermektir.

“Kullanmış olduğumuz ilaçlar Sağlık Bakanlığı, Dünya Sağlık Örgütü (WHO), ve Pestisit Değerlendirme Birimi (WHOPES) tarafından onaylıdır. Firmamız, oluşabilecek risklere/hasarlara karşı 3.Şahıs Sorumluluk sigortası ile çalışmaktadır.”

0(242) 330 32 00 7/24 alanında uzman ekibimiz sizden gelecek soruları yanıtlamaya hazırdır.

Bize Ulaşın
Open chat
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz