SUM | Haşere İlaçlama | Fumigasyon | Dezenfeksiyon | Bahçe İlaçlama | Yabani Ot'la Mücadele

Elmalı Mah. 7 Sok. Aklar işh.

No: 2 Kat:2 Daire: 26/206 Muratpaşa

7 / 24

Hizmet

Biz Kimiz?

Sum İlaçlama

2013 yılında Antalya ilimizde kurulan SUM Haşere İlaçlama Dezenfektan ve Fumigasyon Sanayi ve Ticaret A.Ş. olarak ilaçlama, dezenfeksiyon, fumigasyon ve bu sektörde malzeme temini ile çalışmalarını 7 yıllık tecrübeye sahip eğitimli ve sertifikalı personelimizle profesyonel şekilde gerçekleştirmekteyiz.

Çalışmalarımızla fark yaratıyoruz!

Önce sizi dinliyor, isteğiniz doğrultusunda ihtiyacınız olan doğru çözümü uygun fiyatımızla sunuyoruz. Zamanınızın değerli olduğunun farkındayız ve söz verdiğimiz zamanda işimize başlıyor, çalışmamız için gerekli ekipmanı sürekli yanımızda taşıyarak gereksiz zaman kayıplarını önlüyoruz. İşleri büyük-küçük ayırt etmeden güler yüzle yapıyoruz. Yaptığımız işlerin arkasında duruyor, ilaçlama sonrası sorularınızı yanıtlıyor, gerektiğinde müdahale ederek mağdur olmanızı önlüyoruz, sorunu çözülmüş mutlu müşteriler olmanız için çalışıyoruz. Biliyoruz ki hakkıyla yapılan iş sonucu memnun müşterilerimizin bizi tavsiye etmesini sağlamaktır.

“Kullanmış olduğumuz ilaçlar Sağlık Bakanlığı, Dünya Sağlık Örgütü (WHO), ve Pestisit Değerlendirme Birimi (WHOPES) tarafından onaylıdır. Firmamız, oluşabilecek risklere/hasarlara karşı 3.Şahıs Sorumluluk sigortası ile çalışmaktadır.”

Misyon & Vizyon

MÜKEMMELLİK

Kalite standartlarında  en son gelişmeler takip edilerek daima yüksek kalite sağlanmaktadır. SUM İLAÇLAMA standartları uluslararası kabul görmüş prosedürlere dayanmaktadır.

Yenilik

SUM sinde tanımlanan ana faaliyet konularını devam ettirebilmek ve hep bir adım önde olabilmek için personelin eğitimi dahil her türlü alternatifi araştırır.

GÜVENLİK

“Sistemden olabilecek” her türlü kazaya karşı gerekli önlemleri zamanında almak SUM İLAÇLAMA politikası için hem bir hedef hem de başarı kriteridir.

Hız

Sistemsel sorunları bertaraf etmek ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak uzun vadeli hedeflerine ulaşabilmek amacıyla gerekli yatırımları yapmaktan kaçınmaz.

0(242) 330 32 00 7/24 alanında uzman ekibimiz sizden gelecek soruları yanıtlamaya hazırdır.

Bize Ulaşın
Open chat
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz