SUM | Haşere İlaçlama | Fumigasyon | Dezenfeksiyon | Bahçe İlaçlama | Yabani Ot'la Mücadele

Haşim İşcan mahallesi Arık caddesi no:34 A,B

PK:07100 Muratpaşa Antalya

7 / 24

Hizmet

Sıkça Sorulan Sorular

Haşere Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Merak Ettiğiniz ve Sormak İstediğiniz Diğer Sorular İçin Lütfen Bizimle İletişime Geçiniz

Haşere mücadelesinde özellikle iç alanlarda “TARIM İLACI” kesinlikle kullanılmamalıdır. “HALK VE ÇEVRE SAĞLIĞI ” için üretilen T.C.Sağlık Bakanlığından onaylı ilaçlar, İzin Belgeli kişilerce kullanıldığı müddetçe zararlı değildir.

Uygulanan ilaca ve uygulama metoduna gore belki havalandırma yapmanız gerekebir. Bir kaç gün ıslak temizlik yapmazsanız ilacın kalıcı etkisi daha kalıcı olur.

Hayır, ilaçlama sırasında evden ayrılmanız gerekmiyor. Böcek ve kemirgenlere karşı yapılan tüm haşere kontrol prosedürleri sırasında evinizde kalabilirsiniz. Yalnızca kokulu ilaç kullanıldığında mekanın bir saat kadar kapalı kalması gereklidir. Bir saat sonra evinizi havalandırdıktan sonra gönül rahatlığıyla hemen evinize girebilirsiniz..

Her haşerenin ilacı ve ilaçlaması farklıdır. Hamam böceği için yapılan ilaçlama, Kemirgen Mücadelesine yarar sağlamaz.

İlaçlama özellikle şu mevsimde yapılır diye şart yoktur.

Hayır ilaçlamadan sonra kesinlikle hiç bir leke koku kalmayacaktır.

Hayır hiç bir zararı yoktur. Kullandığımız ilaçların tamamı Dünya Sağlık Örgütü (WHO) onayı ve T.C. Sağlık Bakanlığı ruhsatına sahip ürünlerdir.

Eskisi kadar yoğun olmamak üzere 1 hafta kadar tek tük haşere görülebilir. Bunun nedeni; hiçbir ilacın haşere yumurtalarını etkilememesi ve genellikle ilacın çok derindeki haşere yuvalarına ulaşamamasıdır. İlaçlama sonrası temizlik kurallarına uyulduğu takdirde 4 hafta sonunda evinizde tek bir haşere dahi görmeyeceksiniz

0(242) 330 32 00 7/24 alanında uzman ekibimiz sizden gelecek soruları yanıtlamaya hazırdır.

Bize Ulaşın
Open chat
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz