SUM | Haşere İlaçlama | Fumigasyon | Dezenfeksiyon | Bahçe İlaçlama | Yabani Ot'la Mücadele

Haşim İşcan mahallesi Arık caddesi no:34 A,B

PK:07100 Muratpaşa Antalya

7 / 24

Hizmet

Dezenfeksiyon Hizmeti Nedir?

Dezenfeksiyon Hizmeti Nedir?

Dezenfeksiyon, SUM İlaçlama Fumigasyon firması olarak dezenfeksiyon hizmeti verilmektedir. Bu hizmet firmamız tarafından 3 farklı yöntemle uygulanmaktadır bunlarda sırası ile

1. Spreyil Uygulama: Bu uygulamada yer ve yüzeyle sipreyleme sureti ile cansız ortamlarda eşyalar veya aletler üzerinde uygulanan bir işlemdir.antisepsi canlı yüzeyler üzerindeki patojenlerin yok edilmesi gerekmektedir. Standart hijyen koşullarında sürdürülmesi gerekir.

2. Dumanlama yolu : Bu sistemle Küf , maya,bakteri ve virüse karşı dumanlama yolu uygulanır buda gıda üretim alanlarında gerek imalat makinaları ve kıyı köşelerin tamamına en iyi nüfuz eden yöntemdir. kullanılan dezanfektanlar; İnfeksiyon riski oluşturan patojen organizmaları ortadan kaldırılmasında kullanılan anti mikrobiyal ajanlardır.

3. Fiziksel yöntemler : ısı kaynar suda aletleri batırarak Dezenfeksiyon sağlanabilir kaynama ısısına dayanıksız malzemeler için daha düşük derecelerde termal dezenfeksiyon mümkündür . 80 derecede 10 dakika beklemesi lazımdır 90 derecede ise 1 dakikada diğer özelliği süzmedir sıvı ve gazlardan partikül ve organizmaları uzaklaştırmak için kullanılan bir yöntemdir. Daha çok hava teknolojileriyle ve gaz oksijen üretiminde kullanılır.

Kimyasal maddeler ise kimyasal bileşikler değişik mekanizmadır mikropları etkiler. Etki spektrumlarına göre orta düzey dezenfeksiyonlar düşük düzey dezenfeksiyonlar diye ayrılırlar. Deri ve mukoza bütünlüğünün bozulduğu yerlerde veya steril vucüt alanlarına giren malzemeler dezenfeksiyonda kullanılabilir. Dezenfeksiyon malzemeler işlem öncesi ılık suyla kirinden kurtarılmalıdır dezenfekte edilecek ürünün tüm yüzeyleri önerilen süre içinde solüsyon ile temas edilmesi gerekir. Dezenfekte edilecek çok parçalı lümenli kompleks yapılı parçalardan ayrılarak dezenfekte ile temas edilir. Dezenfekte edilen yerin kalıntıları yüzünden hastalıklara yol açmaması için steril bezle kurulanması lazımdır.

Dezenfeksiyon Şirketi

Dezenfeksiyon temizlik amacı olarak kullanılması gerekir. Sulandırılan dezenfekteleri uzun süre bekletilmemeli yoksa bakteri üretir sulandırılmış olan dezenfektelerde bakteri ürüyebilir dezenfekte sırasında görünür kirlenme olursa o bezin deişmesi gerekir tüm dezenfekte edilecek ürünlerin aıds ve hepatit b var olarak yaklaşılması gerekir çünkü çok zararlılardır dezenfekteleri yanlış kullanmak isdenmeyen mikro organizmaların olmasını sağlar Dezenfektan azaldıkça üstüne ilave edilmesi gerekir yoksa her han bakteri üretebilir onlarda ölümcül hastalıklara yol açabilir. SUM İlaçlama Fumigasyon Dezenfeksiyon hizmetleri firması olarak dezenfeksiyon konusunda deneyim ve bilgilerine müracaat etmeniz menfaatinize olacaktır.

Firmamızdan otel ilaçlama , fabrika ilaçlama , bina ilaçlama , hastane ilaçlama , bahçe ilaçlama , pastane ilaçlama , apartman ilaçlama , gemi ilaçlama , market ilaçlama , okul ilaçlama , fırın ilaçlama , lokanta ilaçlama , ev ilaçlama ve tüm ilaçlama konularında destek alabilirsiniz.Firmamızdan böcek ilaçlama , haşere ilaçlama , fumigasyon , dezenfeksiyon ve tüm ilaçlama konularında ilaçlama fiyatları alabilirsiniz.Türkiyenin en iyi böcek ilaçlama firmaları ve ilaçlama şirketleri konusunda en başta gelmekteyiz.Firmamızdan 7 gün 24 saat böcek ilaçlama ve haşere ilaçlama gibi konularda yada diğer tüm ilaçlama konularında destek ve bilgi alabilir ayrıca sektörde kesin çözüm sunan ve garantili iş yapan SUM İlaçlama ve Fumigasyon Dezenfeksiyon Hizmetleri firması olarak sağlık bakanlığından onaylı ve ilaçlama fiyatları konusunda en cazip firma olarak hizmetinizdeyiz.

Paylaş:

Open chat
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz